Apr15

GRAND ÖZGÜL TERMAL

Özgül Şirketler Grubu Eskişehir’de Yarım Asrı Aşan Ticari Faaliyetleriyle Gıda, Tekstil Ve Inşaat Alanlarında Hizmet Vermişlerdir. Yasin Sucukları’nın Yanı Sıra Diğer Iş Kollarında Sağladığı Güven Duygusuna Dayanarak Geleceğin Sektörü Olarak Işaret Edilen SPA-Termal Turizm Alanında Da Faaliyet Gösterme Kararı Aldılar.

Özgül Şirketler Grubu’nun Öncelikli Amacı Türkiye Ekonomisine Ve Afyonkarahisar Bölgesine Katkıda Bulunmaktır. Türkiye Ve Dünyanın Krizle Boğuştuğu Bir Dönemde Yatırımlarına Hız Veren Özgül Şirketler Grubu Proje Hayata Geçtiğinde 300–350 Kişiye Istihdam Sağlamış Olacak. Özgül Şirketler Grubu Türkiye Ve Dünyanın Dört Bir Yanında Sağlık Turizminin En Önemli Unsuru Olan Termal Turizmin Tanıtımının Yanı Sıra Beş Yıldızlı Konforla Beş Bin Yıllık Şifa Kaynağını Buluşturmayı Amaçlıyor. Milli Kaynaklarımızdan Olan Termal Sularımızı Değerlendirerek, Insanımızın Sağlığına Hizmet Etme Düşüncesinde Olan Grubumuz Sağlık-Turizm-Tatil Ve Yatırımı Bir Araya Getiren Konsepti Ile Bölgede Dikkatleri Üzerinde Toplamıştır.

PROJE ÖZELLİKLERİ Fizik tedavi çeşitleri: Isı: Ağrıları azaltmak için kullanılan bu yöntem kompres ve ultrason şeklinde uygulanır. Masaj: Kas kasılmalarını azaltmak ve kan dolaşımına yardımcı olmak için yapılır. Egzersiz: Kemiklerdeki hareket miktarını artırmak için yapılan egzersizleri kapsar. Fizyoterapist ya da kişinin tek başına yapması şeklinde uygulanır. Elektrik akımları: Kaslara akım verilmesi şeklinde yapılır. Fonksiyonel eğitim: Hastanın farklı uzuvlarını kullanmasını sağlaması için hareket eğitimleri verilir. Hidroterapi yöntemleri: Ağrıların hafiflemesi için sıcak suların farklı şekillerde kullanılması yöntemidir. Bunlar: • Hubbard, • Daldırma banyoları, • Girdap banyoları, • Zıt banyolar, • Nem kompresi, • Kelebek banyosu, • Zıt duşlar, • Hidromasaj, • Su altı traksiyon banyosu, • Galvanik banyo, • Balneoterapi.

Termal GezginiTermal Dünyasının Rehberi

KULLANIM ŞARTLARI 1.Etapı 1 Ocak 2012, 2.Etapı 1 Ocak 2013 De Faaliyete Geçirilmesi Hedeflenen Tesisimizde Dönemlerimiz Dönerli Sistem Ile Faaliyet Gösterecektir. Dönem Sürelerimiz 10 Ar Günlüktür. İlk Dönemlerin Belirlenmesi Kura Yoluyla Olacaktır, Ilk Dönem Belirlendikten Sonra Sonraki Senelerdeki Dönemler 3 Ay Ileriye Gitmek Suretiyle Belirlenir. Örneğin : Ilk Döneminiz Kura Da 1-10 Ocak Tarihlerine Çıktı Bir Sonraki Seneye 1-10 Nisan Olmak Üzere Her Sene 3 Ay Ileriye Gitmek Suretiyle Dönerli Sistem Uygulanacaktır.

SOSYAL TESİSLER VE KULLANIMI Toplam 15.560 M2 Kullanım Alanlı SPA Ve Su Aktivitelerinin Toplandığı Bu Tesiste Kadınlar Ve Erkekler Için Ayrı Ayrı Olmak Üzere 463 Er M2lik Iki Kapalı Havuz , 213 M2 Lik Iki Açık Havuz , 100 Er M2 Lik Iki Kapalı Eğlence Havuzu , 49 Ar M2 Lik Iki Mağara Havuzu , 46 Şar M2 Lik Iki Termal Havuz 12 Şer M2 Lik Iki Jakuzi , Ayrı Ayrı Bölümlerde Aynı Sayı Ve Ölçüde Olmak Üzere Türk Hamamı , Rus Saunası , Fin Saunası , Buhar Odası , Tuz Odası , Rassoul Banyosu , Macera Duşları ,Masaj , Dinlenme Odaları Ile Soyunma-Giyinme Odalarından Ve Müştemilatları Ayrıca Aile Hamamları , Çamaşırhane , Kafetaryalar , Yönetim Ofisleri , Personel Ve Temizlik Bölümleri Bulunmaktadır. Sosyal Tesislerin Kullanımından Üyelerimiz %50 Indirimli Faydalanacaktır.

TAPU İŞLEMLERİ Üyelerimiz Ödemelerinin En Az Yarısını Ödedikten Sonra Noter Den Vekaletname Vererek Tapu Işlemlerini Başlatabilir. Tapu Hakkından Feragat Edip, Tapunun Bir Yakını Üzerine Çıkarılmasını Isteyenler Noterden Muvafakatname Vermek Zorundadırlar. Vekaletname Veren Üyelerimizin Tapularının Çıkarılmasını Şirketimiz Sağlar, Ancak Tapu Müdürlüklerinde Oluşan Yığılma, Iş Gücü Yetersizliği Vs. Sebeplerden Dolayı Tapu Teslim Süresi Değişir. Tapularımız Kat Irtifakı Olmuş Hisseli Gayri Menkul Tapusudur. 10 Yıllık Veya 39 Yıllık Değildir. Aldığınız Tapular Süresiz Sizindir, Sizden Sonra Veraset Yolu Ile Mirasçılarınıza Intikal Eder.

Yorumlarınız

Sağlığınıza Yatırım Yapmak Bir Tık Uzağınızda !